image040W dniu 20.12.2016 r. w czytelni Gminnej Biblioteki Publicznej w Żelechlinku odbyło się uroczyste podsumowanie trzech konkursów plastyczno - literackich: „Zakładka do książki”, „Mini książeczka” i „Moja ulubiona postać z bajki” zorganizowanych przez dyrektora biblioteki Panią Bożenę Wenecką.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas I-III – uczestnicy konkursu – wraz z wychowawcami klas.
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Żelechlinek Pan Bogdan Kaczmarek, Sekretarz Gminy Pani Aneta Michniewska, Dyrektor Zespołu Szkół w Żelechlinku Pani Irena Kostrzewa i Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół w Żelechlinku Pani Kamilla Cholak.

 

Komisja konkursowa w składzie:

1. Wenecka Bożena
2. Michniewska Aneta
3. Susik Grażyna
dokonała wnikliwej oceny złożonych w bibliotece prac konkursowych.
Głównym kryterium analizy wykonanych prac była ich samodzielność, zgodność z tematem i spełnienie ogólnych zasad estetyki.
Klasyfikacja wyników przedstawia się następująco:
Konkurs plastyczny dla klasy I „Zakładka do książki”.
Kl. I
Wyróżnienia otrzymali: Kruś Igor, Walas Marcelina, Sowik Ewelina, Walczak Maja, Wożniak Amelia.
Konkurs plastyczno – literacki dla klasy IIa, IIb, IIc „Mini książeczka”.
Kl.IIa
I miejsce Susik Jakub; II miejsce Królik Izabela; III miejsce Skorzycka Paulina, Cyniak Filip, Duła Krzystof
Wyróżnienia: Kut Adam, Kalicka Maja, Szadkowski Jakub, Lis Lena, Pecyna Franciszek, Mikinka Lena.
Za udział: Felkowska Aleksandra, Kacprzyk Michalina, Janik Daniel, Kowalczyk Jakub.
Kl. IIb
I miejsce Szymański Arkadiusz; II miejsce Korytek Anna; III miejsce Dobrowolska Nina
Wyróżnienia: Ruman Kamila, Poński Filip, Żerek Adam.
Za udział: Łobodecki Wiktor, Męcina Julia, Kaczorowska Anita, Dziąg Jakub, Pietrzak Antoni, Musiałkowski Przemysław, Perska Karina, Reszka Lena, Nieporowski Bartłomiej, Reszka Magdalena.
Kl. IIc
I miejsce Zientara Zuzanna; II miejsce Kowalczyk Agatka
Wyróżnienia: Rucińska Amelia, Kruś Maja
Za udział: Wysmyk Julia, Brzeska Daria, Kędzierska Martyna, Tarczyński Konrad, Kotynia Dawid.
Konkurs plastyczno – literacki dla kl. IIIa, IIIb, IIIc „Moja ulubiona postać z bajki”
Kl. IIIa
I miejsce Wojtysiak Zuzanna, Trębacz Wiktoria; II miejsce Mucha Zuzanna; III miejsce Wójcik Marta, Gierach Zuzanna
Wyróżnienia: Zientara Daria
Za udział: Wrześniewska Julia, Żerek Jan, Kwiatkowski Dariusz, Kamińska Zuzanna, Kacprzyk Dobrosława.
Kl. IIIb
I miejsce Pawlak Julia; II miejsce Buczyńska Oliwia; III miejsce Sikorska Weronika
Wyróżnienia: Wożniak Marlena, Stasiak Kinga.
Za udział: Duda Małgosia, Duda Filip, Maciołek Aleksandra.
Kl. IIIc
I miejsce Sterna Julia, Kaluszka Sara; II miejsce Kaczmarek Jan; III miejsce Gierach Kacper
Wyróżnienia: Szymański Radosław, Rosińska Sylwia.
Za udział: Dziąg Aleksandra, Fastyn Zuzanna, Jarząb Dawid, Chłądzyński Dawid, Golinia Paulina, Poborczyk Patrycja, Milczarek Bartosz.
Prace są prezentowane w czytelni biblioteki w formie wystawy pokonkursowej.
Podczas podsumowania wyników konkursu nastąpiło uroczyste czytanie nagrodzonych prac. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali słodki upominek, a ponadto laureatom wręczono nagrody rzeczowe. Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze.

  • aimage003
  • aimage009
  • aimage011
  • aimage008
  • aimage010
  • aimage006
  • aimage005
  • aimage004
  • aimage007
  • aimage001
  • aimage002
  • image001
  • image002
  • image003
  • image004
  • image005
  • image006
  • image007
  • image008
  • image009
  • image010
  • image011
  • image012
  • image013
  • image014
  • image015
  • image016
  • image017
  • image018
  • image019
  • image020
  • image021
  • image022
  • image023
  • image024
  • image025
  • image026
  • image027
  • image028
  • image029
  • image030
  • image031
  • image032
  • image033
  • image034
  • image035
  • image036
  • image037
  • image038
  • image039